PUTHJE NË BUZË DHE NJË SUPER URIM! Patrisi surprizon Tunën për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
PUTHJE NË BUZË DHE NJË SUPER URIM! Patrisi surprizon Tunën për ditëlindje (FOTO)

PUTHJE NË BUZË DHE NJË SUPER URIM! Patrisi surprizon Tunën për ditëlindje (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Tuna feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga njerëzit e dashur.

Bashkëshorti i saj, Patrisi i ka bërë padyshim urimin më të bukur. Ai ka publikuar në Instastory një foto ku shihet duke puthur këngëtaren në buzë dhe uron që t’i kalojnë dhe 100 vite të tjera duke u puthur.

“Urime shpirt! I bofsh edhe 100 qishtu, veç tu u puthë me mu”, ka shkruar Patrisi krahas fotos. Kujtojmë se dyshja janë përfolur shpesh për ndarje, mirëpo gjithmonë kanë provuar të kundërtën.