POZA PARA FAME/ Ja si dukej Genta Ismajli shumë vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
POZA PARA FAME/ Ja si dukej Genta Ismajli shumë vite më parë (FOTO)

POZA PARA FAME/ Ja si dukej Genta Ismajli shumë vite më parë (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli ka publikuar në Instastory një foto të shumë viteve më parë. Fotoja në fjalē tregon Gentën në një moshë shumë të vogël, kur ende nuk ia priste mendja se një ditë do bëhej e famshme.

Këngëtarja shihet me flokë të shkurtra, disi topolake dhe shumë e ëmbël. Ajo nuk publikon pothuajse kurrë foto nga e kaluara e saj, por siç duket këtë herë nuk ka rezistuar dot.

Kujtojmë se Genta është prej kohësh në një lidhje me biznesmenin turk, madje është përfolur dhe për një shtatzëni të mundshme.