NDAN MOMENTET ME TË/ Adelina Tahiri zbulon pasionin e fshehur të bashkëshortit të saj – AlpeGossip
NDAN MOMENTET ME TË/ Adelina Tahiri zbulon pasionin e fshehur të bashkëshortit të saj

NDAN MOMENTET ME TË/ Adelina Tahiri zbulon pasionin e fshehur të bashkëshortit të saj

Adelina Tahiri prej pak muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe sollli një jetë një djalë që e pagëzoi me armin, Jon. Në muajin dhjetor të vitin 2017 këngëtarja shqiptare u martuar me a Serjozha Markov, një jurist i njohur maqedonas.

Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një diferencë të madhe në moshë. Në Në fillim Adelina vendosi të mos e bënte publik imazhin e tij për shkak të fjalëve të njerëzve, por kohët e fundit këngëtarja nuk e ka aspak problem.

Ajo ndan me ndjekësit e saj në “Instagram”, foto he video nga momentet që kalon pranë tij dhe së fundmi ka zbuluar edhe një pasion të tij të fshehur. Këngëtarja ka publikuar një video ku tregon bashkëshortin e saj duke i rënë pianos.