Ermal Mamaqi ndan foton më të ëmbël me “lulet e zemrës”, Amin dhe vajzën e vogël, por habit me veprimin e tij! (FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi ndan foton më të ëmbël me “lulet e zemrës”, Amin dhe vajzën e vogël, por habit me veprimin e tij! (FOTO)

Ermal Mamaqi ndan foton më të ëmbël me “lulet e zemrës”, Amin dhe vajzën e vogël, por habit me veprimin e tij! (FOTO)

Çfarë ndodhi? Ja që Ermali nuk poston vetëm gjëra për të qeshur!

Ermal Mamaqi dhe Ami janë bekuar me një vajzë para pak javësh dhe çifti i njohur janë shumë të lumtur për pjesëtaren më të re të familjes, Sian. Aktori i humorit ka ndarë një nga fotot më të ëmbla me vajzat e zemrës së tij. Në foto duke Ami duke ushqyer vajzën me gji dhe aktori është treguar mjaft detajist duke shtuar akoma më shumë ngjyrat dhe aromën e pranverës në shtëpinë e tij.

‘Lule për lulet e mia’ ka shkruar Emrali krah fotos së publikuar, foto e cila u fshi më pas nga Instagrami i Ermalit, për arsye që nuk e dimë.

Pse ta ketë bërë vallë?!