Enca fëlliqet keq nga fansat pasi tregon të pasmet gjigante, e krahasojnë me “Balenën blu” (VIDEO) – AlpeGossip
Enca fëlliqet keq nga fansat pasi tregon të pasmet gjigante, e krahasojnë me “Balenën blu” (VIDEO)

Enca fëlliqet keq nga fansat pasi tregon të pasmet gjigante, e krahasojnë me “Balenën blu” (VIDEO)

Enca Haxhia i ka vënë sërish flakën rrjetit me videon e fundit të postuar në Instagram, ku tregon të pasmet gjigante.

Këngëtarja shihet e shtrirë duke u hedhur në det ndërsa kamera i ka kapur me fokus të veçantë vithet e mëdha.

Por jo të gjithë ndjekësve duket se u ka pëlqyer kjo video, pasi shumica prej tyre e kanë quajtur Encën, ‘Balena blu’ .

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja merr të tilla komente, pasi së fundmi u përfol dhe kritikua pa fund për skenat erotike me modelin italian.

Views 🏝

A post shared by ENCA (@enca) on