”NA TREME BOTOXED FACE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”NA TREME BOTOXED FACE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”NA TREME BOTOXED FACE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Françeska Jaçe ka postuar një foto ku duket tepër seksi teksa pozon afër një kabine telefoni. Pavarësisht se në këtë foto ka marrë shumë komente pozitive, një ndjekëse nuk beson shumë tek vërtetësia e bukurisë së Françeskës…

Bes Kallaku ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit ku duket se ka pozuar në një mënyrë humoristike. Një komentueseje nuk i erdhi aq shumë për të qeshur.

Ilda Bejleri ka ndarë me ne një foto ku duket shumë tërheqëse teksa është e lyer dhe e rregulluar në mënyrën më të mirë. Komentet që e komplimentojnë janë të shumta por një ndjekëse mendon se ky make up e ka ”masakruar” shumë Ildën sepse ajo nuk është kështu. /AlpeGossip.al