Drejt finales? Shihni si është shndërruar skena e Eurovision për Shqiperinë dhe ‘Mall’ të Eugent Bushpepës (VIDEO) – AlpeGossip
Drejt finales? Shihni si është shndërruar skena e Eurovision për Shqiperinë dhe ‘Mall’ të Eugent Bushpepës (VIDEO)

Drejt finales? Shihni si është shndërruar skena e Eurovision për Shqiperinë dhe ‘Mall’ të Eugent Bushpepës (VIDEO)

Eugent Bushpepa është përfaqësuesi i këtij viti i Shqipërisë në Eurovision dhe shihet se komentet për këngën e tij, “Mall” janë shumë pozitive deri më tani. Mund të themi se tashmë për herë të parë në 12 vite, Shqipëria dërgon një këngëtar solo mashkull per te performuar dhe jemi në duar të sigurta për një performancë dinjitoze.

Ditën e sotme EBU ka publikuar pak çaste nga regjia finale e performancës së Eugent Bushpepës në provën e dytë të Festivalit Evropian. Është koha për të qënë bashkë në mbështetjen ndaj këngës shqipe ‘Mall’,e treta në gjysmë finalen e 8 Maji. Shihni videon më poshtë dhe jepni mendimin tuaj si ju duket.