Fansi i gjen pikën e dobët dhe i thotë që e mund, Florian Marku i kthehet “me të qeshur me të ngjeshur” (FOTO) – AlpeGossip
Fansi i gjen pikën e dobët dhe i thotë që e mund, Florian Marku i kthehet “me të qeshur me të ngjeshur” (FOTO)

Fansi i gjen pikën e dobët dhe i thotë që e mund, Florian Marku i kthehet “me të qeshur me të ngjeshur” (FOTO)

Floriani qenka shumë i shkathët!

Edhe pak javë na ndajnë nga dueli mes Florian Markut dhe serbit Sladjan Dragisiç, duel që do të mbahet në 8 qershor në pallatin e sportit “Asllan Rusi”. Kampioni i kick-boxit, Florian Marku ka njoftuar në rrjetet sociale për biletat që do të jenë në shitje për ndeshjen e 8 Qershorit dhe e kemi parë shumë të përkushtuar për këtë ndeshjeve për shkak se po stërvitet shumë intensivisht.

Ai shpesh herë ndan foto e video nga stërvitjet e tij, por “fatkeqësisht” një fans i ka gjetur pikën e dobët. Ai i ka komentuar që pika e dobët e Florianit është këmba e majtë dhe nëse do ndesheshin, d e godiste aty derisa të dorëzohej.

Floriani nuk mund të mos i kthene përgjigje dhe me “të qeshur me të ngjeshur” i thotë “qenke specialist” me një emoji duke qeshur me lot. Shpresojmë ta ketë kuptuar ironinë komentuesi.