”VESHJE SKANDALOZE SIÇ JE DHE VETË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”VESHJE SKANDALOZE SIÇ JE DHE VETË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”VESHJE SKANDALOZE SIÇ JE DHE VETË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Albërie Hadërgjonaj ka postuar një foto ku duket tepër seksi teksa pozon në ballkon e veshur vetëm me një robdishan. Një ndjekëse mendon se kjo foto lë për të dëshiruar…

Manjola Nallbani ka publikuar një foto në Instagram ku është duke ecur ndërkohë që pozon për kamerën. Një komentuese mendon se Manjola është njësoj skandaloze sa dhe veshja e saj.

Ermal Mamaqi ka ndarë me ne një foto ku shfaqet krahë bashkëshortes së tij Amit dhe modeles së famshme Jasmine Sanders. Një ndjekës, për sa i përket kësaj fotoje, ka vetëm një mendim për Ermalin dhe të themi të drejtën nuk është treguar aq i sjellshëm. /AlpeGossip.al