E mbani mend? Ajo shiti virgjërinë për 1 milion euro, por tashmë është dashuruar me “blerësin” – AlpeGossip
E mbani mend? Ajo shiti virgjërinë për 1 milion euro, por tashmë është dashuruar me “blerësin”

E mbani mend? Ajo shiti virgjërinë për 1 milion euro, por tashmë është dashuruar me “blerësin”

Pak kohë më parë në mediat online qarkulloi lajmi se një studente nga Franca e cila quhet Jasemin kishte nxjerrë në ankand virgjërinë e saj në sitin online “Cinderella Escorts”.

Të shumtë ishin ata që ishin ofruar duke paguar shuma të mëdha me euro pasi ajo ishte e re dhe mjaft simpatike. Sigurisht me fotot e saj provokuese ka bërë që çmimi i saj të arrinte deri në 1.2 milionë euro të cila i ba paguar bankieri i Ëall Street duke fituar kështu ankandin de duke lënë pas një Dj të njohur nga Los Angelos dhe manjatin nga Mynihu.

Jasemina ishte shprehur se këto para i donte të vazhdonte shkollën por edhe të investonte në një biznes të sajin personal.

Ajo kishte treguar se vinte nga një familje fetare por kjo nuk e ka ndaluar që të shiste virgjërinë e saj në një faqe internet. Por ajo që nuk pritej ka ndodhur. Jasemina është fejuar me biznesmenin që pagoi për virgjërinë e saj. Pasi ata u takuan kanë vendosur që të vazhdojnë të komunikojnë me njëri-tjetrin dhe kështu kanë vendosur që ta çojnë më tej lidhjen e tyre duke përfunduar të fejuar.