Meqë donte gocë, Erion Veliajt i sjellin një vogëlushe. Kryebashkiaku e ushqen në mes të skenës... - AlpeGossip
Meqë donte gocë, Erion Veliajt i sjellin një vogëlushe. Kryebashkiaku e ushqen në mes të skenës…

Meqë donte gocë, Erion Veliajt i sjellin një vogëlushe. Kryebashkiaku e ushqen në mes të skenës…

I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ishte kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i cili si kurrë më parë u gjet përballë pyetjeve të fëmijëve.

Pasi Veliaj u shpreh se në të ardhmen dëshiron që ai dhe Ajola të kenë një vajzë, Alketa pak minuta më vonë i solli një bebe në studio.

Moderatorja ja dha beben kryebashkiakut dhe biberonin. Ai e mori në krahë vogëlushen dhe tregua i gatshëm për ta ushqyer.

Emisioni u mbyll kaq ëmbël me Erionin që mbante beben në krahë dhe Alketa që i uroi të bëhet edhe ai baba së shpejti.