NGJYRA TË FORTA EDHE ME XIXA/ Njihuni me tonet e duhura për sezonet që do vijnë (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA TË FORTA EDHE ME XIXA/ Njihuni me tonet e duhura për sezonet që do vijnë (FOTO)

NGJYRA TË FORTA EDHE ME XIXA/ Njihuni me tonet e duhura për sezonet që do vijnë (FOTO)

Make -up po evulon duke sjellë ndryshme të mëdha në kozmetik, po koha duket sikur po kthehet mbrapsh pasi këtë vit do të jenë trend disa nga modelet e vjetra të toneve të syrit.

Pas një shkëputje të gjatë të ngjyrave të forta e xixave ato u rikthyen fuqishëm duke pushtuar pasarelat edhe duke infektuar kështu femrat në gjithë botën.

Mund t’ju duket çmenduri por këto tone do ju tregojn më me stil edhe fashion për sezonin e vjeshtës deri në dimër.

Femrat të cilat ” i dashurojn” tonet e forta edhe të errëta mund të shpalsoin talentin pasi ato janë të duhurat për sezonet që na presin përpara, nga ngjyra lejla,e zeza edhe xixat.

Modelet  të cilat do i japin hijeshi toneve do të jenë vija grafike.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me disa nga tonet të cilat do të jenë trend në sezonet vjesht dhe dimër.