JETA MES DROGËS DHE LUKSIT/ VIDEO: Miliarderi i famshëm gati sa nuk “mbytet” nga gjoksi i kësaj vajze – AlpeGossip
JETA MES DROGËS DHE LUKSIT/ VIDEO: Miliarderi i famshëm gati sa nuk “mbytet” nga gjoksi i kësaj vajze

JETA MES DROGËS DHE LUKSIT/ VIDEO: Miliarderi i famshëm gati sa nuk “mbytet” nga gjoksi i kësaj vajze

Dan Blizerian është një nga personazhet më të përfolur në rrjetet sociale. Kjo jo vetem për faktin se është një nga meshkujt më të pasur në glob, por edhe mënyrën e çmendur të jetesës që bën, mes femrave super seksi, armëve, drogës dhe shumë të tjerave.

Ajo që jua përshkruan më së miri mënyrën unikale të jetesës ë tij është pikërisht kjo video e mëposhtme, ku shfaqet momente të ndryshme, që nga krokodilët, gjarpërinjtë gjigantë , apo majmunët e deri te festat luksoze me alkool lum dhe femrat bukuroshe.

Nga fundi i videos do të keni mundësinë të shikoni edhe momentin, kur një bukuroshe gjoksmadhe i bën një “masazh” special me gjinjtë e saj gjigante, aq sa Dan ngrihet më pas i trullosur, si të kishte pësuar një “knock-out”.

Still gettin warmed up The Real Tarzann marshmello 🔈 Post Malone 📽 Liverichmedia

Posted by Dan Bilzerian on Monday, August 13, 2018