JANË RIBASHKUAR SËRISH? Çfarë po ndodh me Loredanën dhe Mozzik? Ky veprim shton dyshimet… (FOTOT) – AlpeGossip
JANË RIBASHKUAR SËRISH? Çfarë po ndodh me Loredanën dhe Mozzik? Ky veprim shton dyshimet… (FOTOT)

JANË RIBASHKUAR SËRISH? Çfarë po ndodh me Loredanën dhe Mozzik? Ky veprim shton dyshimet… (FOTOT)

Një vit më parë, Loredana dhe Mozzik i dhanë fund lidhjes disavjeçare duke mos zbuluar asnjë arsye se çfarë i çoi drejt ndarjes. Fill pas këtij momenti dyshja fshinë njëri-tjetrin në rrjetet sociale, përfshirë këtu ‘Instagram-in’, duke mos e ndjekur më njëri-tjetrin.
Megjithatë pavarësisht këtij vendimi, “IconStyle” ka zbuluar se Mozzik dhe Loredana ndiqen në ‘Tiktok’, llogari të cilën reperi e ka hapur në muajin prill, pas ndarjes nga ish-partnerja e tij.
Mozzik ndjek në këtë adresë vetëm Loredanën dhe vëllain e tij, Getinjo. Nuk dihet se çfarë po ndodh mes dyshes, pasi ky veprim flet shumë.
Kujtojmë se momentalisht Mozzik dhe Loredana ndjekin vetëm llogarinë e vajzës së tyre në ‘Instagram’, duke ngjallur të tjera dyshime tek fansat e tyre.