DORË PËR DORE/ Arbana fotografohet duke ecur krah Eduartit. Shikoni si duket ajo në muajin e fundit të shtatzënisë (FOTO) – AlpeGossip
DORË PËR DORE/ Arbana fotografohet duke ecur krah Eduartit. Shikoni si duket ajo në muajin e fundit të shtatzënisë (FOTO)

DORË PËR DORE/ Arbana fotografohet duke ecur krah Eduartit. Shikoni si duket ajo në muajin e fundit të shtatzënisë (FOTO)

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj presin të bëhen prindër të një djali. Ka qenê vetë regjisori, i cili e ka treguar më herët gjininë e bebit duke u shprehur se dëshiron që kur të rritet ai të bëhet futbollist. Megjithatë dyshja nuk ka ndarë shumë detaje nga kjo periudhë. Arbana është treguar mjaft e rezervuar, por një foto e shkrepur nga “Iconstyle” tregon moderatoren duke ecur për dore me Eduartin dhe në sy pa dyshim bie barku i saj i rrumbullakosur. Ajo çfarë vlen tjetër të përmendet është fakti se përveç barkut, Arbana duket mjaft në formë dhe nuk ka marrë kile të tepërta.