NA BEFASOI/ Ndryshe nga herët e tjera, këtë veshje të bukur të Lori Hoxhës mund ta blejmë dhe ne (FOTO) – AlpeGossip
NA BEFASOI/ Ndryshe nga herët e tjera, këtë veshje të bukur të Lori Hoxhës mund ta blejmë dhe ne (FOTO)

NA BEFASOI/ Ndryshe nga herët e tjera, këtë veshje të bukur të Lori Hoxhës mund ta blejmë dhe ne (FOTO)

Lori Hoxha bukuroshja dhe njëkohësisht blogerja shqiptare është shumë e komentuar nga mediat shqipatare. Ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e publikut me postimet e saj dhe të gjithë kanë interes për jetën dhe gjërat që ajo bën. Lori është tepër aktive në Instagram ku poston foto e video të ndryshme nga jeta e saj.

Nëse hapim profilin e Lorit, jemi mësuar ta shohim të veshur bukur dhe shtrenjtë por këtë herë ashtu siç nuk e kishim pritur ajo na befasoi. Në një postim të profilit ”What They Wearin” tregohet se Lori këtë herë është veshur shumë bukur dhe LIRË. Bukuroshja ka veshur një bluzë me mëngë të shkurtra të ”ThrowBack” e cila quhet Pink Ranger dhe kushton vetëm 79€.

Në fak të themi të drejtën, kjo nuk është hera e parë që bukuroshen e shohim të veshur me rroba të cilat nuk kushtojnë sa ”qimet e kokës”. Mesa duket blogerja po na tregon se çdokush mund të vishet bukur dhe pa harxhuar shumë. /AlpeGossip.al