”FILLOVE DHE TI ME KTO INDIETROT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”FILLOVE DHE TI ME KTO INDIETROT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”FILLOVE DHE TI ME KTO INDIETROT”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Delinda Disha ka postuar një foto ku shfaqet së bashku me Eliona Pitarkën duke pozuar pranë një makine. Ato duken shumë seksi por për sa i përket Delindës, një ndjekës ka një vërejtje.

Ilda Bejleri ka postuar një video në profilin e saj në Instagram teksa shfaqet duke u bërë gati për ”Proçesin Sportiv”. Mesa duket për një fans, Ilda duhet të fokusohet më shumë te puna se tek guna…

Alketa Vejsiu, moderatorja bukuroshe ka ndarë me ne një video ku shfaqet duke kënduar teksa e lyejnë. Një fanse nuk është e lumtur me pamjen e Alketës dhe i kërkon të bëjë një ndërhyrje. Alketa ja kthen komentin me puthje duke i lënë të kuptojë se dhe ata që se pëlqejnë ajo i respekton. /AlpeGossip.al