“A KISHE DHIMBJE KUR TA HOQËN?” Linda Rei zbulon detajet e ndërrimit të gjinisë: Ajo “poshtë”, nga ashtu në ashtu! – AlpeGossip
“A KISHE DHIMBJE KUR TA HOQËN?” Linda Rei zbulon detajet e ndërrimit të gjinisë: Ajo “poshtë”, nga ashtu në ashtu!

“A KISHE DHIMBJE KUR TA HOQËN?” Linda Rei zbulon detajet e ndërrimit të gjinisë: Ajo “poshtë”, nga ashtu në ashtu!

Linda  Rei është një prej personazheve  të shoëbzzit shqiptar më e komentuar dhe për të cilën flitet shpesh.

Linda ka ndryshuar gjininë duke u kthyer nga një mashkull në femër. E ftuar sëfundmi në emisionion  “n’Kosovë show”, Linda ka treguar detajej të reja rreth historisë së jetës së saj dhe operacionit të ndërrimit gjinor.

Ka qenë moderatori i emisionit, Shpëtim Desku i cili e ka pyetur Lindën rreth operacionit që ka realizuar për ndërrimin e oragnit gjenital.

 Shpëtim Desku : Na i shpjego pak si është?

Linda: Si të gjitha operacionet normale. Si është? Hej Zot. Kur të bie dhëmbi dhe të vë dentisti një dhëmb tjetër, a ha njësoj bukë?

 Shpëtim Desku: Dhëmbi kur ndërrohet dhemb, a ka dhimbje?

Në këtë moment i gjithë publiku ka shpërthyer në të qeshura, po jo  vetëm, Linda dhe Valton Krasniqi që ishte i ftuar.

Shpëtim Desku: Mos ma ktheni në humor. Jam duke e pyetur shumë seriozisht.

Linda: Po ça kujton ti se është si makinë, marrin një pjesë plastike dhe ta vendosin si lodër? Trupi im, është mish.

 Shpëtim Desku: Është marrë mish nga pjesa jote e trupit?

Linda: Operacioni i ndryshimit gjinor nuk është siç bën gjoksin, që fut në trup diçka artificiale. Ajo “poshtë” me atë që ke transformohet, nga ashtu në ashtu. 

 Shpëtim Desku: Tani e kam të qartë.