POZAT E “NXEHTA”/ Nga Adrola e deri tek Marina Vjollca, vajzat e showbizzit që guxuan të postojnë FOTO gjysëm të zhveshura – AlpeGossip
POZAT E “NXEHTA”/ Nga Adrola e deri tek Marina Vjollca, vajzat e showbizzit që guxuan të postojnë FOTO gjysëm të zhveshura

POZAT E “NXEHTA”/ Nga Adrola e deri tek Marina Vjollca, vajzat e showbizzit që guxuan të postojnë FOTO gjysëm të zhveshura

Të jesh personazh VIP nuk është e lehtë pasi jeta private, publike, sentimentale dhe çdo postim në “Instagram” do komentohet dhe do përflitet në shumë media dhe rrjete sociale.

Disa nga vajzat e showbizzit përveç atyre që merren me modeling por edhe vajzat VIP-e që i përkasin fushave të ndryshme kanë guxuar me postimet në “Instagram” me foto gjysëm “nudeo” duke nxjerrë në pah disa pjesë dhe forma të trupit.

Së fundmi ka qenë Adrola Dushi e cila si asnjëherë më parë ka guxuar me foton, ajo është fotografuar gjysëm e zhveshur ku pjesën e gjoksit e ka mbuluar me flokë dhe në postimin e saj shkruante: Opinioni juaj nuk i paguan faturat e mija. Modelja mbase ka zgjedhur të vendosi këtë shkrim në krah të fotos për t’u përgatur për një numër të  madh komentesh negative.

No description available.

Jeni kuriozë të shihni dhe vajzat e tjera të showbizzit në këtë formë fotosh? Alpegossip.al ju sjell disa prej tyre duke filluar nga Marina Vjollca, Tayna e deri te Oriola marashi.

Marina Vjollca

No description available.

Tayna

No description available.

Oriola Marashi

No description available.

 

Roza Lati

No description available.

Arbenita Ismailaj

No description available.

Enca Haxhia

No description available.

Ronela Hajati

No description available.