FESTË DHE ÇMENDURIRA/ Aktorja e njohur shqiptare feston ditëlindjen: Detajet e festës janë...(FOTO/VIDEO) - AlpeGossip
FESTË DHE ÇMENDURIRA/ Aktorja e njohur shqiptare feston ditëlindjen: Detajet e festës janë…(FOTO/VIDEO)

FESTË DHE ÇMENDURIRA/ Aktorja e njohur shqiptare feston ditëlindjen: Detajet e festës janë…(FOTO/VIDEO)

Njihet si vajza rebele që bën gjithcka dëshiron, pa patur frikë. Aktorja Ana Lika është bërë e njohur për natyrën e saj të clirët që dhuron humor për publikun.

Në orët e para të ditës së sotme Ana ka filluar të festojë 25-vjetorin e ditëlindjes me një festë të madhe ku ka mbledhur miqtë e saj më të ngushtë, ndër të cilat ishin edhe vajza të tjera të ekranit si Kejvina Kthella ,Einxhel Shkira dhe tezja e saj këngëtarja Ingrit Gjoni.

My gang💥💥 lov you goca🌸 @anna_lika @einxhel_shkira @sabina_shehu ❤️❤️

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 

Të ftuarat ishin veshur të gjitha me të bardha , ndërsa Ana kishte zgjedhur një fustan të shkurtër të zi.

 

Ajo çfarë na ra në sy tjetër ishte dekorimi i ambientit i gjithi me rozë, nga lulet, tollumbacet dhe torta e ditëlindjes.

 

 

Ana dukej mjaft e lumtur mes miqve dhe festimet kanë vazhduar deri në mëngjes./AlpeNews.al