”PA MAKEUP E KE SURRATIN SI PLAKA IME”/ Genta Gjalpi i kthen fansit përgjigjen epike – AlpeGossip
”PA MAKEUP E KE SURRATIN SI PLAKA IME”/ Genta Gjalpi i kthen fansit përgjigjen epike

”PA MAKEUP E KE SURRATIN SI PLAKA IME”/ Genta Gjalpi i kthen fansit përgjigjen epike

Një nga banoret më të spikatura të “Big Brother”, Genta Gjalpi vazhdon të jetë prej vitesh në qendër të vëmendjes së mediave dhe shumë e komentuar sidomos për jetën private.

Genta është shumë e ndjekur dhe në Instagram ku është shumë aktive me postime e statuse që shkaktojnë shpeshherë debate.

Së fundmi ish-banorja i ka kërkuar fansave t’i bëjnë pyetje e njëri prej tyre i shkruan Gentës: “Te pash nje dite pa makeup te 5 Maji, e kishe surratin si plaka ime”.

“Gjyshi im ka udhëtuar shumë gjatë jetës së vetë, kështu që pale ku mund të jetë pleksur me gjyshen tënde, edhe mund të jemi kushërinj prandaj ngjaj me plakën tënde. Puç”, iu përgjigj Genta duke treguar edhe foton e gjyshit.