PASI KONFIRMOI SHTATZANINË/ Marina pozon nga pushimet, por të gjithë vëmendjen e mori barku i… – AlpeGossip
PASI KONFIRMOI SHTATZANINË/ Marina pozon nga pushimet, por të gjithë vëmendjen e mori barku i…

PASI KONFIRMOI SHTATZANINË/ Marina pozon nga pushimet, por të gjithë vëmendjen e mori barku i…

Pak ditë më parë, Marina Vjollca konfirmoi shtatzëninë, duke publikuar foto me barkun e rrumbullakosur. Së fundmi, ajo ka nisur pushimet dhe së bashku me Getoarin kanë shkuar drejt ishullit Sejshell.

Ditën e sotme, Marina ka postuar në rrjete sociale foton e parë nga këto pushime ekzotike. Ajo shihet e shtrirë në rërë, e veshur me një fustan të ngushtë që i vë në pah barkun e rrumbullakosur.

“Çkemi, çkemi”, ka shkruar moderatorja krahas fotos dhe me siguri po kalon ditët më të bukura të jetës së saj.