GJATË SEZONIT TË DIMRIT/ Këto janë trendet e fundit të “make up-it” (FOTO) – AlpeGossip
GJATË SEZONIT TË DIMRIT/ Këto janë trendet e fundit të “make up-it” (FOTO)

GJATË SEZONIT TË DIMRIT/ Këto janë trendet e fundit të “make up-it” (FOTO)

Sy shumë të theksuar apo buzëkuq i errët? Makeup gjeometrik apo shkëlqim natyral? Ja disa ide se si të bëni makeup-in tuaj gjatë dimrit.

Po flasim për makeup-in e rëndë, plot ngjyra dhe që bën deklaratë me mënyrën e aplikimit të saj. Frymëzimin e merreni nga yjet, pasi ajo janë të parat që përhapin tendencat dhe i mbajnë ato.
Këto makeup-e janë tepër cool dhe seksi duke rritur temperaturat në dimër ose ju bën të dukeni si princeshat e akullit.