EMRI DHE GJINIA/ Klea Huta zbulon detaje të reja rreth shtatzënisë (VIDEO) – AlpeGossip
EMRI DHE GJINIA/ Klea Huta zbulon detaje të reja rreth shtatzënisë (VIDEO)

EMRI DHE GJINIA/ Klea Huta zbulon detaje të reja rreth shtatzënisë (VIDEO)

 

Para disa ditësh me një foto të postuar në instagram moderatorja Klea Huta konfirmoi shtatzaninë dhe gjininë e foshnjës.

Klea dhe Elgidi do bëhen prindër të një djali dhe ditën e sotme moderatorja ka zbuluar disa detaje të reja rresh shtatzënisë. Gjatë ndetjes në shtëpi Klea Huta ka bërë një bisedë me ndjekësit e saj në Instastory.

Klea katreguar se ka shtuar 8 kilogramë nga shtatzënia Po ashtu ka rrefyer se ka zgjedhur dhe emrin e djalit por preferon të mos e bëjë publike për momentin.