AMI E FESTOI DITËLINDJEN ME STAFIN/ Ja pamjet nga festa surprizë dhe si u vesh bukuroshja e ekranit – AlpeGossip
AMI  E FESTOI DITËLINDJEN ME STAFIN/ Ja pamjet nga festa surprizë dhe si u vesh bukuroshja e ekranit

AMI E FESTOI DITËLINDJEN ME STAFIN/ Ja pamjet nga festa surprizë dhe si u vesh bukuroshja e ekranit

Amarda Toska ka festuar sot ditëlindjen me stafin e biznesit të saj.

Bukuroshja e ekranit ka ndarë në rrjetet sociale disa momente të këndshme nga darka që organizoi me stafin, ku i pranishëm ishte dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi.

Sigurisht që moderatori nuk mund të mungonte në këtë festë të bukur për gjysmën e tij më të mirë, të cilën e uroi në publik në orët e para të mëngjesit në Instagram.

Ami shfaqet e veshur mjaft thjeshtë dhe me elegancë me një bluzë të bardhë dhe flokët e kapur.

Moderatorja është surprizuar nga miqtë e saj pas kjo festë ishte surprizë e organizuar me siguri nga Ermali.

Për të gjithë ju që po pyesni për moshën e saj, balerina, e cila u bë një nga moderatoret dhe femrat më të dashura të ekranit shqiptar, feston sot 37-vjetorin.