NUK POSTON KURRË FOTO ME FËMIJËT/ Alketa Vejsiu tregon për herë të parë arsyen (FOTO) – AlpeGossip
NUK POSTON KURRË FOTO ME FËMIJËT/ Alketa Vejsiu tregon për herë të parë arsyen (FOTO)

NUK POSTON KURRË FOTO ME FËMIJËT/ Alketa Vejsiu tregon për herë të parë arsyen (FOTO)

Alketa Vejsiu mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe ndër femrat më të suksesshme në Shqipëri, duke qenë çdo herë në vëmendjen e mediave, më së shumti për anën profesionale pasi atë private e ka ruajtur gjithnjë hermetike.
Alketa është nënë e dy fëmijëve, Nikolës dhe Lionelit, por nuk poston kurrë foto me ta.

Arsyen moderatorja e ka treguar me një përgjigje që i ka kthyer një fanseje e cila e pyet pse nuk poston foto në Instagram me vajzën.

“Shume e vogel per ta ekspozuar. Kur te rritet do te dije ta menaxhoje jeten vete. Deri atehere besoj qe do t’i kete pervetesuar mire leksionet qe i japim ne familje, mbase do beje edhe me mire se ajo qe ne i kemi mesuar”, shkruan Alketa.