"U SHKRIMË SË QESHURI"/ Ky qenka talenti i pazbuluar i Roza Latit (VIDEO) - AlpeGossip
“U SHKRIMË SË QESHURI”/ Ky qenka talenti i pazbuluar i Roza Latit (VIDEO)

“U SHKRIMË SË QESHURI”/ Ky qenka talenti i pazbuluar i Roza Latit (VIDEO)

Roza Lati njihet prej vitesh për mënyrën spontane të drejtimit të emisionit. Këtë puntatë të “Why Not”, ajo ka zbuluar talentin e saj të fshehur, atë të aktrimit.

Roza u maskua si fallxhorja Xhevrie për t’i gjetur të ftuarës, Era Rusi disa gjëra rreth jetës së saj private.

Kështu Xhevria zbuloi se këngëtarja ka një maniak, një vrasëse,  një hajdute dhe një princ që po e pret të martohen. Të gjitha mund ti ndiqni në videon e plotë të emisionit ‘Why Not’ ku Roza shkrin së qeshuri publikun.

Mund të themi se aktorja e mirënjohur e humorit, Rita Lati ia ka trashëguar të bijës talentin e saj për të shkaktuar të qeshura tek publiku.