E PYESIN ME CILIN REPER DO E KALONTE NATËN/ Këngëtarja shqiptare jep përgjigjen EPIKE – AlpeGossip
E PYESIN ME CILIN REPER DO E KALONTE NATËN/ Këngëtarja shqiptare jep përgjigjen EPIKE

E PYESIN ME CILIN REPER DO E KALONTE NATËN/ Këngëtarja shqiptare jep përgjigjen EPIKE

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, Flaka Krelani ishte e ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” të Mirage ku duhej të zgjidhte mes emrave të njohur të skenës sipas pyeteve të ndryshme.

E pyetur se cilin reper do zgjidhte për të kaluar natën, Majkun apo Capital T, Flaka dha një përgjigje epike.

Ndonëse këta dy reper pëlqehen shumë nga femrat, Flaka shtrembëroi fytyrën dhe tha: “Me asnjërin m’fal”.