NDARJA E ÇIFTIT TË NJOHUR/ Nuk do ta besoni çfarë thotë Seldi për Mimozën – AlpeGossip
NDARJA E ÇIFTIT TË NJOHUR/ Nuk do ta besoni çfarë thotë Seldi për Mimozën

NDARJA E ÇIFTIT TË NJOHUR/ Nuk do ta besoni çfarë thotë Seldi për Mimozën

Çifti i njohur i showbizit, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu i kanë dhënë fund fejesës së tyre.

Lajmin e ndarjes e konfirmoi vetë Seldi pak ditë më parë, i cili foli për herë të parë rreth kësaj teme.

Ai u shpreh se pavarësisht se si erdhën gjërat, gëzonte respekt të veçantë për Mimozën dhe familjen e saj.

Pas kësaj deklarate të këngëtarit, vërshuan lajmet në mediat rozë dhe rrjetet sociale. E kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak Seldit, i cili duket se është bezdisur.