Klaudia Pepa “bën namin” në stacionin e autobusit! Balerina çmend kalimtarët (VIDEO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa “bën namin” në stacionin e autobusit! Balerina çmend kalimtarët (VIDEO)

Klaudia Pepa “bën namin” në stacionin e autobusit! Balerina çmend kalimtarët (VIDEO)

Klaudia Pepa balerina më e njohur në Shqipëri, ajo është nga vajzat më të famshme dhe të talentuara. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku herë pas here provokon me fotot. Ama edhe videot që Klaudia publikon janë një hit i vërtetë.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke pritur autobusin në një stacion. Ajo kapet duke bërë namin aty, menduam mos po kapet duke bërë ndonjë koregrafi. Sa rebele aq edhe sensuale, Klaudia ka ditur edhe këtë herë t’i vërë flakën rrjetit.

Video shumë shpejt është bërë virale në rrjet dhe ka marrë më qindra reagime në pak minuta. Kjo nuk na habit aspak, pasi çdo veprim që Klaudia bën “lë gjurmë” në mbarë publikun.

This song 😍 #sweat @djjohngibbons

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on