PO BËNTE VIDEO NË DUSH ME BIKINI/ Ylli i Instagramit e pëson keq, goditet nga… – AlpeGossip
PO BËNTE VIDEO NË DUSH ME BIKINI/ Ylli i Instagramit e pëson keq, goditet nga…

PO BËNTE VIDEO NË DUSH ME BIKINI/ Ylli i Instagramit e pëson keq, goditet nga…

Ylli i Instagramit ka gjetur veten në një situatë të palakueshme kur tentoi të realizojë një video provokuese nga tualeti, ku po pastrohej e veshur me bikini me ngjyrë të kuqe.

Derisa po merrte poza në një moment dushi u shkëput nga mbajtësja në mur dhe përfundoi në kokën e saj, duke i dhënë një goditje të lehtë bukuroshes.

Bëhet fjalë për Charly Jordan nga Los Angeles e cila ka 1.5 milion ndjekës në Instagram, dhe që e ka publikuar videon e këtij momenti të sikletshëm.

E veshur me bikini me ngjyrë të kuqe biondja mundohej t’i tregonte linjat trupore derisa po bënte dush, por jo gjithçka shkoi sipas planit – në një moment dushi u shkëput nga mbajtësja dhe i ra mbi kokë.

Për fat të mirë nuk ka pësuar lëndime serioze, dhe kjo ngjarje që i ka ndodhur duket se e ka pranuar me sportivitet pasi edhe vetë e ka postuar videon në profilin e saj.