“MË MERR MALLI PËR TY”/ Fama po e mban larg familjes, përlotet nëna e reperit shqiptar – AlpeGossip
“MË MERR MALLI PËR TY”/ Fama po e mban larg familjes, përlotet nëna e reperit shqiptar

“MË MERR MALLI PËR TY”/ Fama po e mban larg familjes, përlotet nëna e reperit shqiptar

S4MM është reperi shqiptar nga Tetova, i cili u bë i njohur për publikun me këngën “Medelina”. Më pas vijoi suksesi për të dhe arriti të bënte projekte të tjera muzikore e të mbante koncerte në vende të ndryshme.

E gjithë kjo punë e ka mbajtur larg familjes. Vetë reperi ka publikuar një video të nënës së tij, e cila po dëgjonte një këngë të tij në televizor dhe u emocionua aq shumë, sa nuk i përmbajti lotët.

“Unë kurrë s’jam larg teje, edhe pse më merr malli shumë për ty. My mom”, ka shkruar S4MM.