AMELI PËRGATIT NJË DHURATË PËR ALBANIN/ Miriami e entuziasmuar publikon foton: Princi i saj… – AlpeGossip
AMELI PËRGATIT NJË DHURATË PËR ALBANIN/ Miriami e entuziasmuar publikon foton: Princi i saj…

AMELI PËRGATIT NJË DHURATË PËR ALBANIN/ Miriami e entuziasmuar publikon foton: Princi i saj…

Çifti Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë shumë aktivë në rrjetet sociale. Ata publikojnë shpeshherë foto në ‘Instagram’ shkëputur nga daljet televizive dhe momentet që kalojnë bashkë me vajzën e tyre Ameli. Pak minuta më parë, ka qenë Miriami ajo që ka postuar një foto të vogëlushes e veshur me të bardha duke mbledhur lule. Ndërkohë këngëtarja e ka specifikuar se i ka për princin e saj, babin. Pas kësaj dhurate me siguri Albani do të ndihet babai më i lumtur në botë.

Kujtojmë që edhe herë të tjera Ameli i ka befasuar prindërit e saj me pasionet e ndryshme si të kënduarit apo gatimi