“Hyrrem” zbulon pjesët intime gjatë festivalit të filmit dhe të gjithë i kishin sytë aty (FOTO) – AlpeGossip
“Hyrrem” zbulon pjesët intime gjatë festivalit të filmit dhe të gjithë i kishin sytë aty (FOTO)

“Hyrrem” zbulon pjesët intime gjatë festivalit të filmit dhe të gjithë i kishin sytë aty (FOTO)

Aktorja e njohur turko-gjermane Meyrem Uzerli është ndër aktoret më të dashura pas rolit të saj si Sulltanesha Hyrrem në serialin historik turk “Sulejmani i Madhërishëm”.

Aktorja së fundmi, është vlerësuar me një çmim në festivalin e filmit të organizuar në Qipro. Mirëpo jo të gjithë e kishin mendjen tek fjalimi falenderus i Meyrem, pasi ua mori mendjen fustani.

Hyrrem kishte zgjedhur një fustan shumë të shkurtër, që për pak sa nuk i ekspozoi pjesët intime.

Pak javë më parë, aktorja u kritikua nga fansat se është shpërfytyruar nga operacionet plastike që ka kryer në fytyrë, duke humbur të fjithë imazhin e ëmbël që ata kishin krijuar gjatë rolit të Hyrrem.