SAPO NA TREGOI SEKRETIN/ Olta Gixhari: Ja si të dalë trupi yll në foto – AlpeGossip
SAPO NA TREGOI SEKRETIN/ Olta Gixhari: Ja si të dalë trupi yll në foto

SAPO NA TREGOI SEKRETIN/ Olta Gixhari: Ja si të dalë trupi yll në foto

Teksa shijon pushimet nga njëri vend në tjetrin, duke notuar në det e duke marrë rreze, Olta Gixhari ndan momentet më të bukura në rrjetet sociale, në të cilat nuk mungon asnjëherë edhe i biri. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në mes të detit, e më pas me postimin pasardhës ka treguar se si i ka nxjerrë fotot aq yll.

“Të gjitha fotot mbi veljere i kam bërë me 0.5 del trupi yll”, ka shkruar Olta.

Vajza mos u mendoni shumë në pozën e radhës, kamerën në këtë distancë dhe vetëm pozoni.