Pasi tregoi se do merrte pjesë tek “Playboy” fansi TALLET me motrën e Encës: Po tek… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi tregoi se do merrte pjesë tek “Playboy” fansi TALLET me motrën e Encës: Po tek… (FOTO)

Pasi tregoi se do merrte pjesë tek “Playboy” fansi TALLET me motrën e Encës: Po tek… (FOTO)

Uindi Haxhia është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Përpos faktit se make-up artistja është motra e këngëtares së famshme Enca, ajo gjithmonë ngjall shumë polemika në rrjetet sociale me fotot joshëse që poston.

Në foton e fundit që ka postuar, komentuesit e kanë masakruar pasi ajo ka pozuar si një kandidate për revistën PlayBoy.

Uindi shkruan:

Per nje audicion pune tek PlayBoy. Faleminderit te gjithe ju qe me keni perkrahur ne zgjedhjen e karrieres time”.
Ndërkohë që replikat kanë qenë të shumta dhe njëri prej komentuesve e ka ngacmuar duke i shkruar të bëjë edhe një audicion tek Brazzers.