I TALLI SE IMITOJN BEYONCEN/ Shihni çfarë shkruan Fatma për këngëtaret shqiptare: Mjaft me këto…(FOTO) – AlpeGossip
I TALLI SE IMITOJN BEYONCEN/ Shihni çfarë shkruan Fatma për këngëtaret shqiptare: Mjaft me këto…(FOTO)

I TALLI SE IMITOJN BEYONCEN/ Shihni çfarë shkruan Fatma për këngëtaret shqiptare: Mjaft me këto…(FOTO)

Moderatoren Fatma Haxhialiu e kemi parë shpesh herë si thumbuese dhe ironike në ekran. Por edhe në rrjetet sociale vazhdon të jetë e tillë.

Me anë të një postimi Fatma duket se thumbon këngëtaret shqiptare por me kë e ka moderatorja këtë herë ?

Postimi i plotë: Bën beyonce video permbledhje nga turnet,bëjnë dhe këto të tonat video kolazhe drithëruese nga qebaptoret.Po hajt se J’ua kemi falur si knoni,pomjaft me këto kolazhe dramatike…