PAS SURPRIZËS SË DITËLINDJES/ Gjiko bën dedikimin e veçantë për Elita Rudin: Ty të kam… (FOTO) – AlpeGossip
PAS SURPRIZËS SË DITËLINDJES/ Gjiko bën dedikimin e veçantë për Elita Rudin: Ty të kam… (FOTO)

PAS SURPRIZËS SË DITËLINDJES/ Gjiko bën dedikimin e veçantë për Elita Rudin: Ty të kam… (FOTO)

Asdren Gjikolli dhe Elita Rudi janë një nga çiftet më të pëlqyera për publikun.

Ditën e djeshme moderatorja festoi ditëlindjen e 29-të. Në ditën e veçantë për Elitën, nuk kishte si të mungonte edhe një surprizë nga Gjiko. Reperi e zgjoi bashkëshorten me këngën e ditëlindjes dhe tortën në shtrat. Fill pas kësaj, Asdreni ka bërë edhe një dedikim në Instagram krahas disa fotove me Elitën.

“Sfidat e jetës shkojnë e vijnë e ty t’kam gjithë në krahun tim . Urime ditelindja dashuri të paqim gjithmonë,”-shkruan Gjiko.


Ju kujtojmë që ditën e djeshme reperi nga Kosova postoi disa video në stori, ku dukej Elita duke fjetur, e Gjiko që e zgjon me surprizën e bukur.