E VESHUR ME RROBA BANJE E FUSTAN RRJETE/ Bora Zemani poston fotot provokuese nga pushimet në Turqi – AlpeGossip
E VESHUR ME RROBA BANJE E FUSTAN RRJETE/ Bora Zemani poston fotot provokuese nga pushimet në Turqi

E VESHUR ME RROBA BANJE E FUSTAN RRJETE/ Bora Zemani poston fotot provokuese nga pushimet në Turqi

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare e cila prej disa kohësh është kryefjala e mediave.

Me mbarimin e emisionit Për’puthen ajo ka vendosur të kalojë disa kohë pushime me djalin dhe familjen.

Me anë të disa postimeve provokuese në Instagram moderatorja ka treguar se po shijon pushimet në Turqi.

Teksa pozon në resortin luksoz ajo që vihet re janë format perfekte trupore të Borës, njëkohësisht ëmbëlsia e fytyrës pa grim.