“DJALË SHEMBULLOR”/ Endrit Mertiri na prezanton me mamanë e tij (FOTO) – AlpeGossip
“DJALË SHEMBULLOR”/ Endrit Mertiri na prezanton me mamanë e tij (FOTO)

“DJALË SHEMBULLOR”/ Endrit Mertiri na prezanton me mamanë e tij (FOTO)

Endrit Mërtiri është një ndër fotografët më të talentuar shqiptarë dhe nder më të kërkuarit.

Ai e nisi punën e tij që në adolexhencë dhe me kalimin e viteve e ushqeu këtë pasion duke u bërë i suksesshëm. Në ditët e sotme fotot e tij i gjen edhe në sajtin vogue.it.

Endriti duke qenë se ia ka kushtuar jetën fotove, e shohim edhe shumë aktiv në Instagram.

Së fundmi ai ka publikur një foto ku duket të jetë në avion dhe na prezanton me mamanë e tij.

Mesa duket fotografi ka vendosur të udhëtojë drejt Venecia duke i kushtuar kështu kohë e vëmendje edhe familjes.