NA E KANË MBAJTUR TË FSHEHTË/ Zbulohet çfarë i lidh Alba Hoxhën dhe Isida Mollaymerin (FOTO) – AlpeGossip
NA E KANË MBAJTUR TË FSHEHTË/ Zbulohet çfarë i lidh Alba Hoxhën dhe Isida Mollaymerin (FOTO)

NA E KANË MBAJTUR TË FSHEHTË/ Zbulohet çfarë i lidh Alba Hoxhën dhe Isida Mollaymerin (FOTO)

Përveç profesionit, mendonim se asgjë tjetër nuk i bashkonte dy balerinat, Isida Mollaymerin dhe Alba Hoxhën. Por në fakt ato kanë një lidhje të fortë mes tyre që është zbuluar vetëm së fundmi.

Isida dhe Alba janë kushërira. Isida ishte e ftuar tek “Rudina” dhe teksa ndiqte emisionin, Alba postoi një video ku shkruante “Kushërira ime”.

Ky fakt i ka surprizuar të gjithë pasi askush deri tani nuk ishte në dijeni për lidhjen e ngushtë familjare mes dy vajzave.

Kjo tregon se baleti është i trashëguar në familjet e dy balerinave.