“BURRI IM ËSHTË I LUMTUR…”/ Aulona Musta bën ndërhyrje në fytyrën e saj dhe duket si kurrë më parë – AlpeGossip
“BURRI IM ËSHTË I LUMTUR…”/ Aulona Musta bën ndërhyrje në fytyrën e saj dhe duket si kurrë më parë

“BURRI IM ËSHTË I LUMTUR…”/ Aulona Musta bën ndërhyrje në fytyrën e saj dhe duket si kurrë më parë

Aulona Musta ka bërë ndërhyrje në fytyrën e saj dhe duket për mrekulli me ndryshimin e bërë.

Vetëm para pak ditësh ajo ka publikuar në instagram një foto ku ka thënë se do të bënte një ndërhyrje për të ndryshuar formën e hundës së saj.

Mesa duket dëshira e saj është realizuar dhe këtë e ka treguar me postimin e videos pasi ka hequr “allcinë e hundës” siç e quan ajo.   Dhe pak më parë ka publikuar një foto krahë bashkëshortit të saj duke lënë dhe një shkrim qesharak…”Pas 10 vitesh bashke, burri im eshte i lumtur se i duket sikur ka marre grua te re 🤣🤣” shkruan moderatorja. Duhet ta pranojmë se duket super yll me pamjen e saj të re. ALPEgossip.al