VESHI CARDI B ME NJË NGA FUSTANET E TIJ/ Suksesi i Valdrin Sahitit duket se po kthehet botëror (FOTO) – AlpeGossip
VESHI CARDI B ME NJË NGA FUSTANET E TIJ/ Suksesi i Valdrin Sahitit duket se po kthehet botëror (FOTO)

VESHI CARDI B ME NJË NGA FUSTANET E TIJ/ Suksesi i Valdrin Sahitit duket se po kthehet botëror (FOTO)

Valdrin Sahiti është një nga stilistët më të famshëm shqiptar. Ai gjithmonë ka qenë shumë i pëlqyer nga VIP-at shqiptarë për shkak të punëve të tij të mrekullueshme por këto kohë suksesi i tij po kalon në një stad tjetër, i cili është botëror. Që kur ka hyrë në treg, të famshmit shqiptarë kanë qenë besnik të stilimeve të Valdrinit.

Stilisti njihet për miqësinë e ngushtë me Elvana Gjatën dhe ajo është një nga të shumtat VIP-e shqiptare që gjithmonë ja beson pamjen e saj Valdrinit.

Ama përveç shqiptareve, Valdrini ka veshur dhe shumë yje botërorë. Dukt se stilisti po i afrohet shumë suksesit të madh ndërkombëtar dhe kjo bë shumë e qartë kur ai bashkëpunoi me Cardi B dhe e veshi reperen e njohur amerikane me një nga fustanet e tij.

View this post on Instagram

🖤 @iamcardib in #valdrinsahitiofficial

A post shared by Valdrin Sahiti (@valdrinsahitiofficial) on

Përsa i përket këtij rasti, ky bashkëpunim nuk ishte aq i papritur sepse një vit më parë reperja e njohur filloi të ndiqte stilistin në rrjetet sociale. Më pas i ftuar në ”Xing me Ermalin” Valdrini u shpreh se Cardi B kishte kërkuar numrin e tij të celularit dhe të dy së bashku kishin komunikuar në Whatsapp.

Duke marrë shkas nga ky bashkëpunim i famshëm ne na mbetet të themi se në të ardhme shohim një sukses më të madh të Valdrinit.

Më poshtë ne do t’ju tregojmë disa nga yjet botërorë të cilët janë veshur me fustanet e Valdrinit. /AlpeGossip.al

Chloe dhe Halle Bailey

Jesy Nelson

Jade Thirlwall

Iskra Lawrence

Bebe Rexha

Nicole Ari Parker

Hadise Açkgöz