“MOS RRI SHUMË NË DIELL SE JE PLASTIKË”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“MOS RRI SHUMË NË DIELL SE JE PLASTIKË”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“MOS RRI SHUMË NË DIELL SE JE PLASTIKË”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Luana Vjollca ka publikuar një video ku duket tej mase në formë. Fansat e saj kanë nisur me komentet plot admirim, por ka patyr edhe nga ata që kanë shprehur mospëlqim nga ana e tyre. Njëri nga ndjekësit i ka thënë se është e gjitha operacion e duket si robot, madje edhe nëna e saj do dukej më e bukur po të lyhej.

Morena Taraku vazhdon me fotot tunduese nga pushimet e saj që çdo kush do t’i donte.Mirëpo njëri nga ndjekësit i ka lënë një koment paksa si shumë “thumbues”. Ai i ka thënë mos të rrijë shumë në diell se është njeri prej plastike… duke i nënkuptuar kështu ndërhyrjet e bëra.

 

Ronela Hajati po bën namin me këngët e saj të reja duke patur një numër të mirë klikimesh. Ajo ka pozuar një foto ku shfaqet tepër provokuese me veshjen e saj dhe shkrimi krahas ju ka dhënë shkak ndjekësve të komentojnë. “Turp! Do shkosh ne ferr , ngelet tu zhvesh ,marre spo ju vjen ! ” shkruan këngëtarja dhe njëri nga fansat i shkruan:” Me shume hyme ne gjynahe ne qe e shohim.Sesa ajo qe del zhveshur.”

ALPEgossip.al