E TMERRSHME/ 22 vjeçari shpenzon 30.000 dollarë për tu dukur si Michael Jackson (FOTO) – AlpeGossip
E TMERRSHME/ 22 vjeçari shpenzon 30.000 dollarë për tu dukur si Michael Jackson (FOTO)

E TMERRSHME/ 22 vjeçari shpenzon 30.000 dollarë për tu dukur si Michael Jackson (FOTO)

Një djalë ka shpenzuar më shumë se 30 mijë dollarë në operacione plastike që nga mosha 15 vjeçare për tu dukur si Michael Jackson.

Leo Blanco nga Buenos Aires, Argjentina, performon si legjendari ‘Mbreti i Popit’ dhe është i fiksuar që të duket identik si ai.

22-vjeçari u fiksua me këngëtarin kur ishte fëmijë dhe vendosi të dukej si ‘heroi’ i tij.

Megjithatë pas 11 operacioneve plastike, Blanco pranon se ende nuk është i kënaqur me pamjen e tij ndaj do i nështrohet sërish ndërhyrjeve kirurgjikale.

Që prej moshës 15 vjeçare Leo ka bërë operacione plastike.

Ai gjithashtu performon në rrugë si Michael dhe thotë se ka tërhequr shumë fansa me pamjen e tij.