“TY TËTREGON TIRANA ME GISHT”/ Gazetari bën komentin për Efin: Pas orës 11 djemtë shohin fotot e tua dhe… – AlpeGossip
“TY TËTREGON TIRANA ME GISHT”/ Gazetari bën komentin për Efin: Pas orës 11 djemtë shohin fotot e tua dhe…

“TY TËTREGON TIRANA ME GISHT”/ Gazetari bën komentin për Efin: Pas orës 11 djemtë shohin fotot e tua dhe…

Ditën e sotme në rubrikën “N’trotuar” në emisionin “E Diell” u diskutua tema: “Lufta e programeve, çfarë do publiku”. Në studio ishin të ftuara disa nga konkurrentet e reality shoë-t, “Kepi i Tundimeve”.

Në studio ishte Efi, e cila u shpreh se në momentin që bëhesh personazh i njohur, njerëzit automatikisht të gjykojnë.

“Njerëzit automatikisht ta vënë pullën ty, sado i zakonshëm të jesh, gjithsesi çfarë të duket vetja ty ta thonë. Unë jam nga ata njerëzit që nuk kam ndryshuar fare, por e vë re te të tjerët që gjëja e parë që më thonë “çfarë të duket vetja ty?”. Automatikisht sa bëhesh personazh publik, ata e kanë në trurin e tyre”, tha Efi, e cila gjithashtu ka qenë edhe pjesë e “Për’puthen”.

Në këto momente ndërhyn gazetari i njohur, Bledi Mane, i cili i thotë të ‘shijojë jetën’ dhe të ‘mos shqetësohet nga komentet e njerëzve’.