PËR PAK I DOLI “ZOGU” SHESHIT/ Ilda Bejleri nuk heq dorë nga veshja SEKSI në ekran (FOTO) – AlpeGossip
PËR PAK I DOLI “ZOGU” SHESHIT/ Ilda Bejleri nuk heq dorë nga veshja SEKSI në ekran (FOTO)

PËR PAK I DOLI “ZOGU” SHESHIT/ Ilda Bejleri nuk heq dorë nga veshja SEKSI në ekran (FOTO)

Jo më kot e kanë cilësuar si një prej moderatoreve më provokuese të ekranit.
Ilda Bejleri është një nga vajzat më sexy që drejton emisionet sportive.

Duket se ajo e bën enkas të dalë para teleshikuesve me minit e saj si dhe dekoltetë e hapura duke nxjerrë në pah pjesët e saj më të zjarrat.

Po njësoj ka ndodhur dhe herën e fundit, ku Ilda mban veshur një super fustan të shkurtë, që i përngjan një ‘kanotjereje’ , aq sa nga poza që ka marrë mund të zbulonte gjithçka fshihet poshtë tij.

Muaj më parë moderatorja u vu në qendër të kritikave, për ekzagjerimin që bën me daljet në ekran.