PAMJET NGA MALDIVET/ Këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e bebit që pret – AlpeGossip
PAMJET NGA MALDIVET/ Këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e bebit që pret

PAMJET NGA MALDIVET/ Këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e bebit që pret

Këngëtarja shqiptare Marjona Metohu, e njohur për hitin “A isha” është në pritje të ëmbël. Marjona ndodhet me personin e zemrës në Maldive ku ka festuar ditëlindjen e saj të 27 dhe ka zbuluar edhe gjininë e bebit.

Përmes një ceremonie të realizuar në plazh, Marjona dhe partneri kanë zbuluar se do bëhen me djalë.

Këngëtarja ka postuar një video ku shihet momenti i zbulimit të gjinisë dhe çifti teksa përqafohen të lumtur.

VIDEO