NUK E PRISNIM/ Renato Mekolli bëhet pjesë e emisionit të famshëm në SHBA (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Renato Mekolli bëhet pjesë e emisionit të famshëm në SHBA (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Renato Mekolli bëhet pjesë e emisionit të famshëm në SHBA (FOTO)

Muaj më parë, shef i njohur i kuzhinës Renato Mekolli solli në ekranin e Top Channel, spektaklin e njohur ‘Kuzhina e Dj.allit’, një program ky që bëri bujë në Shqipëri.

Prej javësh ka qenë shumë i komentuar për shkak të sjelljeve të ashpra të Renatos me konkurrentët. Pas përfundimit të sezonit të parë, Mekolli lajmëroi se shumë shpejt do të sjell sezonin e dytë dhe se përgatitjet tashmë kanë nisur.

Mirëpo, së fundmi ai i ka habitur të gjithë teksa ka publikuar pamje nga studiot e emisionit ‘Kuzhina e D.jallit’ në SHBA. Në pamjet e publikuara shefi i njohur shihet në studiot gjigande të programit të njohur në Amerikë. Nuk dihet arsyeja e vizitës së tij, mirëpo në komente ka zbuluar se në sezoni e dytë, ai  do të jetë edhe më i keq se në të parin.