NUK E KISHIM MENDUAR/ Ish-deputetja e PS-së gjen sozinë dhe është aktorja e famshme e “Hollywood”-it (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KISHIM MENDUAR/ Ish-deputetja e PS-së gjen sozinë dhe është aktorja e famshme e “Hollywood”-it (FOTO)

NUK E KISHIM MENDUAR/ Ish-deputetja e PS-së gjen sozinë dhe është aktorja e famshme e “Hollywood”-it (FOTO)

Ish-deputetja e Partisë Socialiste Esmeralda Shkjau duket se ka gjetur sozinë e saj.

Në profilin e saj në rrjetin social “Facebook”, Esmeralda ka provuar një aplikacion që të tregon se me cilin personazh të famshëm ngjani.

Ish-deputetes së PS-së si sozi e saj i është shfaqur aktorja e famshme e “Hollywood”-it, Angelina Jolie.